• Новак
Титаниум Отворено Пикник Spork Лажица Вилушка Tablewares Кампување Комбо Прибор За Јадење Utensil Кампување Dinning Додатоци

Титаниум Отворено Пикник Spork Лажица Вилушка Tablewares Кампување Комбо Прибор За Јадење Utensil Кампување

DEN 118.00
DEN 149.28
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Главните карактеристики

Материјал:
Титаниум
Изглед:
Круг
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Не Е Применливо
Прочистување Методот:
Никој
Бренд Име:
YYEDC
Пати:
No
Слама Должина:
Никој
торба стил:
Рачни Кошница
Вода Прочистување Методот:
Никој
Расположливиот:
No
Со Кулер Торба или Не:
No
Тип:
Нож/Вилушка/Лажица
Капацитет:
1L
Стил:
Отворено
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Модел:
Кампување Пикник tablewares
Капацитет:
1 лице
Големина:
Approx.17 * 4.5cm
Боја:
Сребро.
Тежина:
20g

Избор на клиент