• Новак
Девојки Топло Сомот Фустан 2017 Нова Есен Зима Turtleneck Девојки Облека, пинк, green Долг Ракав Деца туту Фустани 4-14T

Девојки Топло Сомот Фустан 2017 Нова Есен Зима Turtleneck Девојки Облека, пинк, green Долг Ракав Деца туту

DEN 1050.00
DEN 1750.08
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
5, 7, 9, 11, 13
Бренд Име:
EELLEO EELLEO ДЕЦА
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Лолита Стил
Декорација:
Нивоа
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Turtleneck
Број На Модел На:
EL607
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Избор на клиент