• Новак
Во 2017, новиот женски чевли ќе биде извезена со везени мода чевли со везени мода чевли

Во 2017, новиот женски чевли ќе биде извезена со везени мода чевли со везени мода чевли

DEN 2519.00
DEN 4752.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Fretwork
Пета Тип:
Чуден Стил
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Insole Материјал:
ПВЦ
Горниот Материјал:
Стадото

Избор на клиент