• Новак
Деца Чевли За Момчиња И Девојки 2018 Есен Цртан Филм Печати Деца Чевли Мода Платно Спортски Деца Чевли H1

Деца Чевли За Момчиња И Девојки 2018 Есен Цртан Филм Печати Деца Чевли Мода Платно Спортски Деца Чевли H1

DEN 356.00
DEN 409.44
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмет Тип : секојдневен чевли Пол : Унисекс Сезона : Есен,Пролет Обвивка Материјал : Синтетички Insole Материјал : Гума Затворање Тип : Лизга-На Тема : Дише Outsole Материјал : Гума Шаблон Тип : Животински Печати Горниот Материјал : Платно Боја : Беж,Розова,Жолта Сезона : Пролет,Есен Кожа Материјал : Платно Големина-НИАНГЛИЈА-Должина-Возраст 21-6.5-5.513.3 cm/5.24-12-15 МИЛИОНИ 22-7-613.8 cm/5.43-16-18 МИЛИОНИ 23-7.5-6.514.3 cm/5.63-18-24 M 24-8-714.8 cm/5.83-2 T 25-8.5-7.515.3 cm/6.02-2.5 Т 26-9.5-8.516cm/6.30-2.5-3 T 27-10916.6 cm/6.54-3 T 28-1110-17.2 cm/6.77-3.5 Т 29-11.510.5-17.8 cm/7.01-4 T 30-12.511.5-18.5 cm/7.28-4.5 Т Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Главните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Сезоната:
Сите сезоната
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Платно
Insole Материјал:
TPR
Возраст Опсег:
12M,3T,18 МИЛИОНИ,4T,24M,16М
Бренд Име:
Kacakid
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Функција:
Дише
Обвивка Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Лизга-На
Шаблон Тип:
Печати
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент