• Новак
ЕНЕРГИЈА Бренд Синтетички Прав Професионални Козметички Шминка Четки Maquillage Brochas CG6

ЕНЕРГИЈА Бренд Синтетички Прав Професионални Козметички Шминка Четки Maquillage Brochas CG6

DEN 384.00
Во достапна форма

Пристапност


ЕНЕРГИЈА Бренд Синтетички Прав Професионални Козметички Шминка Четки Maquillage Brochas CG6

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
CG6
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Големина:
150*25*10
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
енергија
Количина:
1pcs
Се Користи Со:
во прав

Избор на клиент