• Новак
Нерѓосувачки Челик Повеќе Слоеви Тока Кафена Црна Кожа Пол Мажи Шарм Спортски Момче Алки Нараквици За Жените Накит

Нерѓосувачки Челик Повеќе Слоеви Тока Кафена Црна Кожа Пол Мажи Шарм Спортски Момче Алки Нараквици За Жените

DEN 465.00
DEN 522.24
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме! 4.
Референци 1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации.Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Повратни информации 1.
Кога ќе го поставите цел,ве Молиме наведете боја можете да изберете.Ви благодариме!
.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл. ние навистина треба вашата поддршка.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време . Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект, Контактирајте 1.

Главните карактеристики

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик/Спортски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Apaison
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
YS-2087
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Co:
црна/кафеава

Избор на клиент