• Новак
2017New конкуренција девојка Пристигнување Стомак Танц Долго Здолниште Поставите Секси Танчерка Пракса Костим Поставени пурпурна, Црвено Бесплатен Превозот

2017New конкуренција девојка Пристигнување Стомак Танц Долго Здолниште Поставите Секси Танчерка Пракса Костим

DEN 1765.44
Во достапна форма

Пристапност


S висина на 100-130cm;тежина 15-25kg;биста 59-69cm;половината 54-64cm;должина 70cm;хип 60-70cm ;врвот долго 32cm
M висина 130-145cm;тежина 22-30kgr.;биста 63-73cm;половината 60-70cm;должина 78cm;хип 66-76cm ;врвот долго 36cm
L висина 145-155cm;тежина 34-40kg;биста 69-79cm;половината 66-76cm;должина 86cm;хип 72-82cm ;врвот 40cm долги

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Ацетат,Spandex
Број На Модел На:
CV034
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Девојки
Бои:
Како слики
Големина:
M,L,XL
is_customized:
Yes
Материјал:
sivler памук
Облека Стил:
перформанси
Пол:
жени/девојки

Избор на клиент