• Новак
Зоолошката градина Симулација Јазовец Wolverine Anteater Бивер Носат пластика шума диви животни моделирање играчки figurine дома Декор декорација

Зоолошката градина Симулација Јазовец Wolverine Anteater Бивер Носат пластика шума диви животни моделирање

DEN 66.00
DEN 110.40
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Животните
Бренд Име:
SIBAOLU
Големина:
2.5 cm - 8.2cm
реден број:
DW-M-MY206/MY207/MY208...
боја:
Црна, Бела, Зелена, Жолта
Функција:
Декорација,Играчка,Украс
Декорација Место:
Мини Градина, Дома, Во Автомобил, Кукла Куќа, Торта
Погоден Група:
Кукла, дете, љубовник, мажи, жени
Функција:
Љубов,Дом,Карактер,Животни,Accessary
Животните:
Јазовец, Wolverine, Anteater, Бивер
Тип:
Статуа, Figurine
Стил:
Европската Американски стил

Избор на клиент