• Новак
Европски стил E14 тавански светилки спалната соба круг кристал дневна соба aisle ресторан коридор светилка балкон таванот светлина ZA91865

Европски стил E14 тавански светилки спалната соба круг кристал дневна соба aisle ресторан коридор светилка

DEN 6144.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : кристал+железо
[Извор на светлина] : e14(не Содржи извор на светлина
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D25 CMH20 CM

Главните карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Тело Материјал:
Кристално Стакло
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
45152
Материјал:
Легура
Број на извори на светлина:
2
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Број На Модел На:
3244756
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
J21
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Заврши:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
таванот светла

Избор на клиент