• Новак
5Pin EC11 15mm Дигитални Ротари Енкодер Potentiometer Тенџере со Switch x 50PCS

5Pin EC11 15mm Дигитални Ротари Енкодер Potentiometer Тенџере со Switch x 50PCS

DEN 773.00
DEN 814.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


5 Pin EC11 15mm Дигитални Ротари Енкодер Potentiometer Тенџере со Switch x 50 PCS

Главните карактеристики

Бренд Име:
K
Технологија:
Wirewound
Состојба:
Нови

Избор на клиент