• Новак
2017 кашмир поврзана шамија shawl

2017 кашмир поврзана шамија shawl

DEN 9504.00
Во достапна форма

Пристапност


Плочка големина : 105 * 205cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
Перка Dreey
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
560066186044

Избор на клиент