• Новак
Темно зелена волна ткаенини worsted решетки волна ткаенини есен волна одговараат јакна ткаенина моден облека ткаенини трговија на големо волна платно

Темно зелена волна ткаенини worsted решетки волна ткаенини есен волна одговараат јакна ткаенина моден облека

DEN 3888.00
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor

Главните карактеристики

Стил:
Ripstop
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% ВОЛНА
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Шема:
Предиво Обоена
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Други
Тежина:
269g / m

Избор на клиент