• Новак
2x 30mL QuicksSpirit Мерење на Алкохол Шише Pousure Практично користење Главната Боја:Црвена

2x 30mL QuicksSpirit Мерење на Алкохол Шише Pousure Практично користење Главната Боја:Црвена

DEN 122.88
Во достапна форма

Пристапност

Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.Сосема Нов и висок квалитет.
Овие професионални издржлива пластика pourers одговара на повеќето шишиња.
Карактеристики :
Материјал : Храна одделение Пластика
Боја : Црвена ,црна
Големина(L x W x H) : 10 x 3.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
Овие шише pourers се одлични за полевање на двете шишиња алкохол во вашите лични бар, или за употреба со масло и сок шишиња во кујната.
Овие шише pourers се одлични за полевање на двете шишиња алкохол во вашите лични бар, или за употреба со масло и сок шишиња во кујната.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Совршен за пабови и клубови, како и дома барови;Може да се прелива 30m L секое време.
Овие професионални издржлива пластика pourers одговара на повеќето шишиња.
Бидете сигурни дека ќе добиете совршено се прелива во секое време со оваа шише spout.
Совршен за пабови и клубови, како и дома барови;Може да се прелива 30m L секое време.
Сосема Нов и висок квалитет.5"
Количина : 1 Pcs
Пакет Содржина : 1 x Шише Spout Затка
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Расположливиот:
No
Со Гориво или Не:
No
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Со Дрвена Рачка или Не:
No

Избор на клиент