• Новак
Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе со Торба Клип Запечатување Чај Мерење Лажица Кујна Алатка кафе додатоци

Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе со Торба Клип Запечатување Чај Мерење Лажица Кујна Алатка кафе додатоци

DEN 144.00
DEN 169.44
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Можете да ја врати стоката доколку има какви било проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите. Се надеваме на вашето семејство љубов и уживајте во WALFOS висок квалитет со силиконска производ.Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи неодамна. WALFOS храна одделение силиконски Тест Извештај
. Можете да примате стока побрзо од другите продавници.
Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр.
Нашите силиконски материјал е иста како и силиконски бебе pacifier ! Причината зошто ние го користиме овој висок квалитет со силиконска? Бидејќи тоа е безбедно за poeple да ја користите во рерна, фрижидер и нашето здравје. Лажни силиконски материјал се токсични и штетни за нашето здравје,не може да се допре храна директно.
Ние го избере брза испорака услугата и осигурете се дека парцела во добра ситуација за вас. Оригиналниот WALFOS етикета Сите WALFOS производи ќе h ave Оригинални WALFOS етикетата на пакувањето.Гаранција За Квалитет!
100% храна одделение platinum силиконски материјал. Професионален човек за решавање на сите прашања.Брза испорака и добри пакување за пратката.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
WOT00-T0002
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
walfos

Избор на клиент