• Новак
XIYANIKE Нова Мода Накит Слатка Бонбони Бои Цвет Остава Ткаенина Ѓердани & Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан Жените N585

XIYANIKE Нова Мода Накит Слатка Бонбони Бои Цвет Остава Ткаенина Ѓердани & Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан Жените

DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Стил:
Симпатична/Романтичен
Pendant Големина:
16 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N585
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
xiyanike
Цел износ:
Повеќе од 8 долари потоа Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
Повод:
Годишнината Engageme Подарок Партија Свадба
Боја:
Како се покаже Слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Избор на клиент