• Новак
Моден Мажите Накит Крстот Pendant Сини Кристал Ангел Ѓаволот Крилја Ѓердани & Приврзоци Метал Кожа Синџир Ѓердан Colar

Моден Мажите Накит Крстот Pendant Сини Кристал Ангел Ѓаволот Крилја Ѓердани & Приврзоци Метал Кожа Синџир Ѓердан

DEN 60.00
DEN 75.84
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3cmx4cm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl0065
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Крстот
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Бесплатен превозот,>$5 со следење на број
Occassion:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице
Пакување:
OPP Вреќа, Картон
Обликот:
Крстот
боја:
Сребро.
Материјал:
Легура
место или потекло:
Yiwu ( Кина Копното)
Методи На Продажба:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Должина:
45+5cm

Избор на клиент