• Новак
Нови и оригинални за Canon име прстен за Стил EF 16-35MM ЗА 2,8 L USM II објективот YB2-1305-000 16-35 ПРСТЕН ПРЕД ИМЕТО

Нови и оригинални за Canon име прстен за Стил EF 16-35MM ЗА 2,8 L USM II објективот YB2-1305-000 16-35 ПРСТЕН

DEN 1416.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета
Физички da желудник (како што се намалувањето на производот). Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери.

Главните карактеристики

Бренд Име:
DH
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Canon
Број На Модел На:
ЗА CANON 16-35 II
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs

Избор на клиент