• Новак
3.7 V 250mAh 402035 SYP 2pin литиум полимер li ion батерија Lipo клетки за MP3 MP4 GPS, bluetooth слушалки видео пен

3.7 V 250mAh 402035 SYP 2pin литиум полимер li ion батерија Lipo клетки за MP3 MP4 GPS, bluetooth слушалки

DEN 295.00
DEN 335.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Li-полимер
Батеријата Број:
1 buc
Број На Модел На:
402035 042035
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
EHAO
Големина:
4X20X35mm
Номиналниот Капацитет:
250mAh
Volt:
3.7 V
Големина:
дебели
Капацитет:
250mAh
тежина / еез:
5 грам
ОДГОВАРА ЗА:
Mp3 mp4 mp5 видео пенкало ,Тастатура Рекордер пенкало ,GPS камера,bluetooth
Модел:
402035
Продажба Метод:
Трговија на големо
is_customized:
Yes
Конектор модел:
SYP 2pin
Замена На Батеријата:
Yes

Избор на клиент