• Новак
60pcs Обичај Свадба ви Благодариме Ознаки,Добредојдовте Торба Ознака,Подарок Ознаки,Крштевањето Дрвени Украси Селски Ознаки Корист Декорации

60pcs Обичај Свадба ви Благодариме Ознаки,Добредојдовте Торба Ознака,Подарок Ознаки,Крштевањето Дрвени Украси

DEN 524.00
DEN 623.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!.
Кога ќе изберете да ги прилагодите на дрвени картичка содржини,ве Молиме да обезбеди сопствен детаљ, ви Благодариме!
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а).
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00). DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска. Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days.
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни. Ние само брод да се потврди цел адреса. EMS времето за испорака е за 7-29 days.
60pcs Обичај Свадба ви Благодариме Ознаки,Добредојдовте Торба Ознака,Подарок Ознаки,Крштевањето Дрвени Украси Селски Ознаки Корист Декорации
Тип : Сакаат картичка љубов прстен дрво ознака
Материјал : Дрвени
Пакување : 60 компјутери/Торба + Коноп Јаже Линија
Големина : Околу 5.

Главните карактеристики

боја:
Празно Дрво Картичка, Customied Дрво Картичка
Шема:
Полна Боја,Срцето
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
Дрвени Украси Ознаки
Материјал:
Дрво;Дрвени
Големина:
За 5.5 * 8cm
логото:
бесплатни дизајн
Technic :
ласерски сече
Пакување:
60 компјутери/торба
начин на плаќање:
Western Union, Зачувам, Кредитна Картичка,Paypal,Парични
ОЕМ:
Yes
Тип:
сакаат картичка љубов прстен дрво ознака

Избор на клиент