• Новак
XNWY Оригинални увезени 5V 1А прекинувач за напојување голи плоча 5V 1000MA моќ коло 5V1A голи одбор AC-DC

XNWY Оригинални увезени 5V 1А прекинувач за напојување голи плоча 5V 1000MA моќ коло 5V1A голи одбор AC-DC

DEN 104.00
DEN 110.40
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
XNWY Оригинални увезени 5V 1А прекинувач за напојување голи плоча 5V 1000MA
Бренд Име:
XNWY
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Избор на клиент