• Новак
OOTDTY 9pcs/set Месинг Четка Жица Тркала Четки Умре Мелница Вртливи Електрични Алатка за Engraver

OOTDTY 9pcs/set Месинг Четка Жица Тркала Четки Умре Мелница Вртливи Електрични Алатка за Engraver

DEN 85.00
DEN 107.04
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


Објектот специфики :
Материјал : Месинг Жица
Употреба : Металугрија
Тип : Абразивни Блок
Сад Тип :
Должина : 50mm
Месо тело со Дијаметар : 3мм
Четка Дијаметар : 18mm
Рамно Тип :
Должина : 40mm
Месо тело со Дијаметар : 3мм
Четка Дијаметар : 25mm
Пенкало тип :
Должина : 48mm
Месо тело со Дијаметар : 3мм
Четка Дијаметар : 5mm
(Eatch тип 3 Pcs)
Пакетот вклучува :
9 Pcs Месинг Жица Четка

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
дувачкиот жица четка
Функција:
Полирање
Број На Модел На:
дувачкиот жица четка
is_customized:
Yes
Четка Материјал:
Дувачкиот Жица
Сад Должина:
50mm
Сад Месо Тело Дијаметар:
3мм
Сад Четка Дијаметар:
18mm
Станот Должина:
40mm
Станот Месо Тело Дијаметар:
3мм
Станот четка Дијаметар:
25mm
пенкало должина:
48mm
Пенкало Месо Тело Дијаметар:
3мм
Пенкало, Четка Дијаметар:
5mm

Избор на клиент