• Новак
Loverkiss Метал Машки Чистота Кафез Петел Кафез Уред,Возрасни Игри или се Воздржуваат Од Мастурбацијата Пенисот Петел Прстен за Пенис Кафез Секс Играчка

Loverkiss Метал Машки Чистота Кафез Петел Кафез Уред,Возрасни Игри или се Воздржуваат Од Мастурбацијата Пенисот

DEN 533.00
DEN 650.40
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Подолго-трајна Ерекција Петел Прстен за Пенис Прстен задоцнување се зголеми оргазам, направи пенис потешко и поголем, Клиторис Стимулација секс Прстен
Loverkiss Метал Машки Чистота Кафез Петел Кафез Уред,Возрасни Игри или се Воздржуваат Од Мастурбацијата Пенисот Петел Прстен за Пенис Кафез Секс Играчка
Материјал : Цинк, бакар легура
Функција : секс играчки за човекот возрасни игри
Пакување : 1pc машки чистота уред (само со еден заглавен прстен )
Ако сакате повеќе заглавен прстен ,ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат meassager ,ние ќе ви ја каже цената
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот " пластични играчки "(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас! Ако сакате повеќе секс производи ,вие може да одиме во нашиот продавница,ако сакате некои објектот ќе се чувствуваат цена е премногу високо ,може да не контактирате ,јас ќе ви даде повеќе попуст.

Главните карактеристики

боја:
заглавен прстен 40mm, заглавен прстен 45mm, заглавен прстен 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
Loverkiss
Број На Модел На:
RYCB-002 метал чистота кафез
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
чистота кафез секс играчки за мажите,машки чистота уред
Објектот Тежина:
0.18 kg

Избор на клиент