• Новак
Јакна+Панталони Жените Деловни Костуми Врв Lapel Две Копчиња Тенок Одговара Женски Панталоните Одговара Дами Канцеларија Униформа Работа 2 Парче Одговара

Јакна+Панталони Жените Деловни Костуми Врв Lapel Две Копчиња Тенок Одговара Женски Панталоните Одговара Дами

DEN 4752.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.
започнете
крајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Исто така, службата е uppermost. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија, Велика Британија, Канада, Ирска, Франција, Шпанија, руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук помеша
Стил:
Формално
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент