• Новак
Исклучителна Бохемија Долго Кристал Dangle Max Обетки За Жените, Антички Сребрен Круг Капка Earring Турската Етничка Партија Накит

Исклучителна Бохемија Долго Кристал Dangle Max Обетки За Жените, Антички Сребрен Круг Капка Earring Турската

DEN 177.00
DEN 264.48
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : девојка / Мајка/жена/daught
10005 октомври ноември НОВ СТИЛ

Главните карактеристики

Бренд Име:
sunspice ms.
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XF001
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Апликации:
Партија свадба подарок банкет
подарок:
девојка мајка пријател
луксузна мода:
гроздобер антички ретро етнички
Стил:
Вавилон, Турција, Готски, судот, Индија, Египет, Грција
Транспорт штета или изгуби:
ја
Трговија на големо:
Yes
повеќе од 120$:
превозот DHL или aramex
цел на превозот:
следење на број може да го следат целиот пат

Избор на клиент