• Новак
Forevergracedress Топло Faux Крзно Свадба Заврши Зимско Палто Bolero Јакна Свадба Додатоци Кејп Наметка Shawls Марами Во Парк

Forevergracedress Топло Faux Крзно Свадба Заврши Зимско Палто Bolero Јакна Свадба Додатоци Кејп Наметка Shawls

DEN 1426.00
DEN 2160.00
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Forevergracedress
Материјал:
Faux Крзно
Техника:
Облека Обоена
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
PJ0042
Тип На Објект:
свадба обвива
Слика Тип:
Вистински Слики,Вистински Фото
боја:
Исто како и слики

Избор на клиент