• Новак
мажите летото бански ниска половината боксер топла пролет пливање шорцеви

мажите летото бански ниска половината боксер топла пролет пливање шорцеви

DEN 715.00
DEN 894.24
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина S : Половината 68-76cm/26.8-29.9 во Големина M : Половината 76-84cm/29.9-33.1 во Големина L : Половината 84-92cm/33.1-36.2 во Големина XL : Половината 94-104cm/37-40.2 во Големина 2 XL : Половината 104-112cm/40.1-44.1 во

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
50815
Бренд Име:
fanceey
Материјал:
Полиестер
Шема:
Assorted Colors
ткаенина име:
Chinlon
Применливи сцена:
Одам На Пливање Вежбање
Боја:
Црвена, сина, жолта, црна, сино, сива, зелена, темно сина,
Големина:
S,M,L,XL
Модел:
Панталони, кратко, пливање шорцеви

Избор на клиент