• Новак
DWE CC RF контрола card читачи за контрола на пристап wiegand 26 мини rfid читач 13.56 mhz iso14443a

DWE CC RF контрола card читачи за контрола на пристап wiegand 26 мини rfid читач 13.56 mhz iso14443a

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


DWE CC RF контрола card читачи за контрола на пристап wiegand 26 мини rfid читач 13.56 mhz iso14443a
Продажба точка
1. Мини големина
2. Лесна инсталација
3. Вградени тип
4. Водоотпорен и оган доказ
13.56 MHZkhz мини rfid читач Мин-МФ
Фреквенција :13.56 Khz
Картичка читање тип: M F, Ultralight 1 K, 4 K, Плус
Читање спектар : 1-5cm
Излезен интерфејс: Wiegand 26(34),i Button (Далас Допир Меморија, DS1990 A),
Влезен Напон:8-18 V
Тековната:35m A
Индикатор:Црвена боја, светлина
Материјал: Polyamide
Големина(мм) : Дијаметар 26 MM,висина 22 MM
Жица дијаграм
Црвено : +12 VDC
Црна : GND
Бела : податоци 1
Сина : 0 податоци
Жолта : LED
Пакување листа
1* мини rfid читач
5* М1 rfid keyfobs
1* Подарок кутија
Забелешки : Овој читателот не треба beeper !
RFID читач 13.56 mhz фото

Главните карактеристики

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
МИНИ МФ
Фреквенција:
13.56 MHz
Гаранција:
15 месеци
Излезен Интерфејс:
wiegand 26 rfid читач
Функција:
Контрола На Картичката Читатели
функција 1:
Контрола На Пристап
функцијата 2:
мини rfid читач
Функција 3:
rfid читач 13.56 mhz
Функцијата 4:
rf reader
Функцијата 5:
читателот iso14443a
Функција 6:
wiegand 26 reader

Избор на клиент