• Новак
400g/Торба Злато/Сребрен лак Гел Accessoires Decals Мини Круг Метал Мушка Топки Кавијар DIY 3d Помине Уметност Украси Совети

400g/Торба Злато/Сребрен лак Гел Accessoires Decals Мини Круг Метал Мушка Топки Кавијар DIY 3d Помине

DEN 307.00
DEN 379.20
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Материјал : Метал и монистра Боја : Сребро,Злато, Големина : 0.8 mm/1.00 mm Тежина : 50g/150g/400g
Пакет : 1bag помине уметност Кристал & Декорација

Главните карактеристики

боја:
150g 0.8 mm Сребро, 150g 0.8 mm злато, 400g 0.8 mm Сребро, 400 0.8 mm злато, 50g 0.8 mm сребро, 50g 0.8 mm злато, 50g 1mm злато, 50g 1mm сребро, 150g 1mm злато, 150g 1mm сребро, 400g 1mm злато, 400g 1mm сребро.
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
BB02
Тежина:
400g
Бренд Име:
QT Убавина
Големина:
0.8mm/1mm
Материјал:
Метал
Количина:
1bag
Стил:
Помине Уметност Декорација
боја:
злато/сребрена

Избор на клиент