• Новак
Вистинска кожа Лаптоп рачно изработени Патник Лаптоп Гроздобер Cowhide Дневник Весник блок за цртање Излет купи 1 добиете 10 додатоци

Вистинска кожа Лаптоп рачно изработени Патник Лаптоп Гроздобер Cowhide Дневник Весник блок за цртање Излет

DEN 888.00
Во достапна форма

Пристапност

меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. повратни информации : вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации .
Услови за користење на услугите Испорака : кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. брокерски куќи такса,давачки и даноци за увоз во вашата земја.ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги.овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската чистење пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледано ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни клиенти такса.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Кафеава
Големина:
Standard, Personal, Pocket
Стил:
Hardcover
Употреба:
подарок
Маска Материјал:
кожа
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
yiwi
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Внатрешните Страници:
40 Листови
Стил:
Гроздобер
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Употреба:
Патување Весник
Тип:
Notepad

Избор на клиент