• Новак
Оригиналниот Нов лаптоп, ЛЦД LVDS кабел за Asus Eee PQD 1005PX 1005HA 1005PE 1001HA 14G2235HA10

Оригиналниот Нов лаптоп, ЛЦД LVDS кабел за Asus Eee PQD 1005PX 1005HA 1005PE 1001HA 14G2235HA10

DEN 252.00
Во достапна форма

Пристапност


Оригиналниот Нов лаптоп, ЛЦД LVDS кабел за Asus Eee PQD 1005 PX 1005 HA 1005 PE 1001 HA 14 G2235 HA10


Главните карактеристики

Должина на кабел:
Должина
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
1005ha
Бренд Име:
SAMXINNO
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Избор на клиент