• Новак
ALIEME Жените Кадифен Монета Чанта Симпатична Totoro Hello Kitty Паричници Складирање Кеси Monederos Картичка Кеси Bolsas Carteira Feminina Монета Торба

ALIEME Жените Кадифен Монета Чанта Симпатична Totoro Hello Kitty Паричници Складирање Кеси Monederos Картичка

DEN 99.00
DEN 128.64
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент!
Жените Кадифен Монета Чанта Симпатична Totoro Hello Kitty Паричници Складирање Кеси Monederos Картичка Кеси Bolsas Carteira Feminina Монета Торба Име : Монета Purses Боја : Pikachu,Одг топка Големина : 11cm * 7.5 cm Тежина : 28 Г Пакување : Монета Purses

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Објектот Висина:
1.5cm
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
овална
Објектот Должина:
11cm
Материјал Состав:
Кадифен,Сомотски
Објектот Тежина:
15g
Број На Модел На:
HM
Објектот Ширина:
7.5cm
Бренд Име:
ALIEME
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Главен Материјал:
Сомотски
Тип На Објект:
Монета Purses
Шаблон Тип:
Цртан филм
Име на производ:
Карактер Монета Purses
Производ Форма:
Цртан лик
Големина:
11cm * 7.5cm
Тежина:
30g
Пакување:
Монета Purses + Opp вреќа
Употреба:
Складирање momey
боја:
Pikachu,Одг топка

Избор на клиент