• Новак
1Pcs 600V 15A Двоен Ред 10 Позиција Бариера Завртка Терминал Блок ТБ-1510

1Pcs 600V 15A Двоен Ред 10 Позиција Бариера Завртка Терминал Блок ТБ-1510

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност

规格型号 额定电压/电流 长/宽/高 安装孔距 安装孔径 一盒包装数量 详情链接 5 2 TB-1515 L(15 A/15 P) 600 V/15 A 151/22.5/17.5 mm 141 4.5 мм 1pcs 点击查看 ТБ-1520 L(15 A/20 P) 600 V/15 A 196/22.5/17.5 mm 184 4.5 мм 1pcs 点击查看 5 2 1

Главните карактеристики

Број На Модел На:
TB-1510
Тип:
бариера
Број на Контакти:
11 - 20
is_customized:
Yes
Диригент Големина:
11 - 20 AWG

Избор на клиент