• Новак
HE3D М4 Т форма завртки орев 3D печатач дел за 2020 серија Алуминиумски Профил

HE3D М4 Т форма завртки орев 3D печатач дел за 2020 серија Алуминиумски Профил

DEN 473.28
Во достапна форма

Пристапност


HE3 D М4 Т орев 3 D печатач дел за 2020 серија Алуминиумски Профил

Главните карактеристики

Големина:
100 Pcs
Тип На Објект:
завртки орев
Бренд Име:
HE3D
Број На Модел На:
m4 т нут
Модел:
m4 т нут

Избор на клиент