• Новак
Пролет црвена свадба чевли везени чевли XiuHe природни Кинески невестата чевли со висока пета документарен код свадба чевли

Пролет црвена свадба чевли везени чевли XiuHe природни Кинески невестата чевли со висока пета документарен

DEN 1148.00
DEN 1248.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

На insole материјал : СТП Стил : национален правец На vamp материјал : сатен Обвивка материјал : superfine влакна Чевли материјал : гума Отворање на длабочина : плитки устата На врвот на чевли стилови : укажа Висока пета : висока пета (5 до 8 см) Со дното стил : парична казна Популарни елемент : плитки устата везени цвеќиња Затворени : стапнал Боја класификација : меи црвен (со 2 см висок), вино црвено (со 5.5 см висок), розе (за 7.5 см висок), црвен (со 9.5 см висок) Големина : 33 34 35 36, 37, 38 39, 40 и 41 42 и 43 Чевли одлуки : лепило чевли Дизајн : флорални Дизајн : еден чевли Применливи предмети : младите (од 18 до 40 години) е Применливо сценарио : одмор
На врвот на чевли стилови : укажа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Embroider
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент