• Новак
Висок Квалитет на Електрична Агол Мелница Алатка 100mm Електрични Риболовецот Сандер Тркала Мелница Алатка

Висок Квалитет на Електрична Агол Мелница Алатка 100mm Електрични Риболовецот Сандер Тркала Мелница Алатка

DEN 3724.80
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Диск(Тркала) Тип:
Мелење Диск
Не-Оптоварување Брзина:
0-7000RPM
Тип:
агол мелница
Бренд Име:
NEWONE
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Тежина:
1.4KG
Диск Дијаметар:
100mm
Број На Модел На:
102310
Фреквенција:
50Hz
is_customized:
Yes
Номинална Напон:
220v
Променлива Брзина:
No
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент

SAT7492L Воздух Miscro Мелница
  • Новак

SAT7492L Воздух Miscro Мелница

DEN 1851.00 2056.32

Воздухот Влезот : 1 / 4"4.Ние сме посветени да ви се 100% клиент satifaction и се надевам да се изгради долг бизнис с