• Новак
PINKSEE Договор Ѕвезда Earring Срцето Геометриски Шупливи Од Циркони Обетки Додатоци Висок Квалитет

PINKSEE Договор Ѕвезда Earring Срцето Геометриски Шупливи Од Циркони Обетки Додатоци Висок Квалитет

DEN 46.00
DEN 48.96
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмет тип : Пад Обетки
Материјал : Алуминиумски
Боја : Златна Боја Количина : 1 Пар Обетки Големина : Heart : Долго Стил : 9cm,Кратко : 4cm Ѕвезда : Долго Стил : 9cm,Кратко : 5cm
Пакет Се Вклучени : 1 Пар Капка Обетки
Забелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од
многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо. Колку за наплата/замена ?
а.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.
За Плаќање
1. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да). Сите слики се вистински ?
Yes (да).Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Mu
Метали Тип:
Легура
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Материјал:
Легура
Тип На Објект:
Шупливи Dangle Обетки
Нови:
Долго Кратко Обетки
боја:
Злато
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
дизајн:
Уво Клип Уво Кука
копче:
Срцето Ѕвезда Pendant Обетки Накит
Копчиња:
Пирсинг Septo Falso
жешка:
обетки за жени

Избор на клиент