• Новак
Супер симпатична Alpaca кукла, мека надолу, памук, овци, кадифен играчки, креативни кукли трговија на големо, испрати Kawaii девојки деца играчки

Супер симпатична Alpaca кукла, мека надолу, памук, овци, кадифен играчки, креативни кукли трговија на големо,

DEN 573.60
Во достапна форма

Пристапност


Име : Alpaca кукла ,kawaii кадифен играчки за деца
Употреба : Роденденски Подарок, Вљубените Подароци, Одмор Подарок, Детска' Подарок,
Автомобил/троседот перница,
Новогодишни декорации за домот
______________________________________________________________
Таму ќе биде малку боја разликата помеѓу објектот и да се слика

Главните карактеристики

Спецификација:
30cm, 45cm, 60cm
Број На Модел На:
BM71216D
Функција:
меморија
Возрасна Група:
Деца
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Јапонија Стил
Техника:
Плетени
Тип:
Рака Почива
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Шема:
Печатени
Материјал:
кадифен ткаенина
Бренд Име:
ROMANZO
Пополнување:
PPCotton
Обликот:
Цртан филм
Употреба:
Перница
боја:
бела браун
Име:
Alpaca

Избор на клиент