• Новак
НОВИ За cano 5D 4 powerboard 5D IV 5D4 DC/DC моќност одбор CG2-5264

НОВИ За cano 5D 4 powerboard 5D IV 5D4 DC/DC моќност одбор CG2-5264

DEN 4315.20
Во достапна форма

Пристапност

100% НОВИ За cano 5 D 4 powerboard 5 D IV 5 D4 DC/DC моќност одбор CG2-5264
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Главните карактеристики

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Број На Модел На:
5D4
Посебна Карактеристика:
Никој
Фокусна Должина:
23
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Тип На Сензор:
CMOS
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Резолуција На Сликата (Видео):
HD (1280x720)
надворешен блиц:
Yes
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше

Избор на клиент