• Новак
Бесплатен превозот 1PC 9SiCr не се стандардни метрички прирачник умре M70*1.5/2.0 mm за рака провира алуминиум бакар ект метал wrokpiece

Бесплатен превозот 1PC 9SiCr не се стандардни метрички прирачник умре M70*1.5/2.0 mm за рака провира алуминиум

DEN 4319.52
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик S pecifications : M70 Теренот : 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 100% квалитет и Сосема нов. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Карактеристики На Производот :
1 PC висок квалитет легиран челик направени M64 метрички стандард прирачник провира круг умре.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Главните карактеристики

навој дијаметар:
m70
Теренот:
1.5, 2.0
Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
В. Џ.-TDM70
Материјал:
Легиран челик
Објектот:
Метрички навој умре
Спецификации:
M70*1.5/2.0 mm
Примена:
челик обработка на работното парче
КОЛИЧИНА:
1pc

Избор на клиент