• Новак
Жените Фетиш Тело Подигнат Блузи Кафез Градник Ропство долна Облека Goth подигнат Појас Егзотични Bustier Оглавник Запалено Носат Ропство Темперамент

Жените Фетиш Тело Подигнат Блузи Кафез Градник Ропство долна Облека Goth подигнат Појас Егзотични Bustier Оглавник

DEN 369.00
DEN 527.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Кога пратката се врати, бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име /Адреса/ Post code/број на телефон,
ние не се одговорни.
Вистински Снимање Боја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )
Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ве молиме проверете на царинската политика на свој место . Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинската управа,
Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки.
Повратни информации :
1. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница.
Што може да биде предмет на ДДВ, увозните давачки, даноци или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашата влада.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
1.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Број На Модел На:
S-O0583
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент