• Новак
Мајмун Нишалка за на Дрво одбор игра за смешни партија игри Parentchild интерактивни Развие интелигенција игра играчка за деца, образовните

Мајмун Нишалка за на Дрво одбор игра за смешни партија игри Parentchild интерактивни Развие интелигенција игра

DEN 644.00
DEN 757.92
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повеќе мајмуни кои висат, повеќе од една шанса дека палма ќе падне и на мајмун ќе се разбегуваат. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!
.
Мајмун Нишалка за на Дрво одбор игра за смешни партија игри Родител-дете интерактивни игри и играчки за децата за образовни Правила на Играта: Внимателно hange мајмуните на палма. Првиот играч кој може да hange сите на неговиот или нејзиниот мајмуните на дрвото успешно да се победи на играта! Играње на играта : најмладиот играч започнува играта. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. На вашиот пак, се вртат на ротари рулет за да видите како многу мајмуни ќе мора да се откажам од дрвото. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ако ви се вртат dial и тоа земјиште на слика на голем мајмун, Ќе мора да се откажам вашиот голем мајмун во дрво.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ANUOTONG
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Животни:
Мајмуните
Број На Модел На:
jk-415
Тема:
Животни
Димензии:
36*7*23CM
Батеријата:
NO
Mfg Серија Број:
Играчка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Избор на клиент