• Новак
JEXXI Луксузни Циркон Сини Кристали CZ 925 Sterling Silver Прстени за Домот, Жените Свадба Годишнината Подарок 2017 НОВ оглас

JEXXI Луксузни Циркон Сини Кристали CZ 925 Sterling Silver Прстени за Домот, Жените Свадба Годишнината Подарок

DEN 184.00
DEN 283.68
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кристално
Количини : 1 компјутер
1. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.039 инч, 1 инч=25. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Ви благодарам многу. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
J37101
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Површината Ширина:
n
Функција:
n
- Годишнината Партија Прстен:
жените свадба прстен
Стил:
Романтични
Компатибилност:
Други

Избор на клиент