• Новак
PASAYIONE 500Pcs корејски Стил Флорални Свадба Место Картичка Знак Табела Придружба Картичка За Партија Декорација Casamento Услуги И Подароци

PASAYIONE 500Pcs корејски Стил Флорални Свадба Место Картичка Знак Табела Придружба Картичка За Партија Декорација

DEN 2777.00
DEN 3085.44
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис на производот
Тежина : од 2,5 g/Еез.250g/пакет
Тип : Изгризано Младоженецот
Материјал : Уметноста На Хартија
Персонализација : може да се прилагодите на внатрешниот за вас.Можете да ни кажете што сакате да состави,ние ќе направиме се што вашиот requirment
Детални информации
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 7-15 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Задоволство ни е да ви служи

Главните карактеристики

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Партија,Дипломирањето,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
PASAYIONE
Број На Модел На:
tv
Шема:
Никој
Големина:
XS
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Настан & Партија Ставка Type:
место картичка
Големина:
9*12cm
Тежина:
3Grams/Piece
Материјал:
хартија одбор
Пакет:
Пакување кеси

Избор на клиент