• Новак
Мото ветробранското стакло Шофершајбната За SUZUKI GSXR600 GSXR750 GSXR 600 750 1996 1997 1998 1999 Мотор

Мото ветробранското стакло Шофершајбната За SUZUKI GSXR600 GSXR750 GSXR 600 750 1996 1997 1998 1999 Мотор

DEN 413.00
DEN 480.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Alipay е Prefered. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.100% Сосема Нов
Материја l : Високо Квалитетна ABS Пластика
Боја : како на сликата
ЛЕСНО ДА се ПОПРАВИ Одговара За SUZUKI GSXR600 GSXR750 1996-1999 година
1.Превозот време како што се следниве : 2.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Увозни давачки, даноци и давачки кои се notincluded во објектот цена. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Не го купите, ако не confim можете да ги користите, justask ни за детален цртеж) за да проверите ако тие се вклопуваат 2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
420-33
Објектот Должина:
45cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
0.47kg
Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors

Избор на клиент