• Новак
Нов Луксузен Гроздобер Бохемија Круг Спирала Обетки за Жените Уникатна Прекрасна Паун Обетки Партија Brincos

Нов Луксузен Гроздобер Бохемија Круг Спирала Обетки за Жените Уникатна Прекрасна Паун Обетки Партија Brincos

DEN 43.00
DEN 58.08
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал :
Легура
Боја :
Злато/Сребрена
Пакет :
Пар
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.
Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Бренд Име:
BONLAVIE
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CMY178
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура

Избор на клиент