• Новак
3Pcs Злато Позлатен Аудио Wire конектор Џек 2,5 mm 4 Пол Стерео Машки Plug Карбонски Влакна Адаптер за Лемење Конектор одговара за 6mm кабел

3Pcs Злато Позлатен Аудио Wire конектор Џек 2,5 mm 4 Пол Стерео Машки Plug Карбонски Влакна Адаптер за Лемење

DEN 453.00
DEN 533.28
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Злато Позлатен Аудио Wire конектор Џек 2,5 mm 4 Пол Стерео Машки Plug Карбонски Влакна Адаптер за Лемење Конектор одговара за 6mm кабел
Име : 4 Pole позлатени 2,5 mm Слушалка Адаптер Бренд : R(БОГАТА ТЕХНИКА)

Главните карактеристики

боја:
Микс, Црвена, Сина, Црна
Бренд Име:
R
Број На Модел На:
RGD7001350
Тип:
аудио/видео адаптер
Карактеристики:
3.5 MM моно приклучок
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
машки да се женски

Избор на клиент