• Новак
Се водат волна ткаенини одговараат на челик цвет волна ткаенини есен тенок дел напредни обичај одговараат на ткаенина трговија на големо волна платно

Се водат волна ткаенини одговараат на челик цвет волна ткаенини есен тенок дел напредни обичај одговараат на

DEN 3600.00
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor

Главните карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Други
Тип:
Други
Материјал:
Волна / Lycra
Тежина:
386g / m
Состојки:
95% Волна / 5% Lycra

Избор на клиент