• Новак
FORECUM 433MHz Безжична Магнетна Врата, Прозорец Сензор Аларм Детектор За Возен Вратата И Ролери Shutter Дома Burglar Аларм Систем

FORECUM 433MHz Безжична Магнетна Врата, Прозорец Сензор Аларм Детектор За Возен Вратата И Ролери Shutter Дома

DEN 471.00
DEN 561.12
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

ние прифаќаме врати стоката или наплата.ние ќе ви даде најдобра цена. Напредни интегрирано коло дизајн, посветен дигитален кодирање емисија коло
5. Спорот не е само начин да се slove проблемот.3 x 15cm
Материјал : ABS.

Главните карактеристики

Лозинката Тастатура:
No
Наоружува Тип:
СТАН
Комплет За Конфигурација:
Вратата Сензор
моќност:
безжична shutter магнетни детектор
Видео Интерфејс:
No
Бренд Име:
FORECUM
Излез Број:
Други
Зона Број:
Други
Екранот:
No
Број На Модел На:
1403027
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Алармот Тип:
Алармот
Големина:
20.3 x 15cm
Тип:
безжична shutter магнетни детектор
безжична вратата детектор:
алармот додатоци
Материјал:
ABS
боја:
Бела
Пренос Фреквенција:
315MHz/433MHz (изборен)
Надворешна температура:
- 10 до 50
прозорецот магнетна врата детектор:
прозорецот вратата детектор 433mhz
вратата детектор:
Отворена врата детектор
Сензор & Детектор:
Аларм Систем Колекции
Модел:
1403027

Избор на клиент