• Новак
PASAYIONE Мека PVC Маса Крпа Чај Маса Душеци Водоотпорен Oilproof Placemats Јадење Кујнската Маса Покрие Заштитник Наведнуваат Покривање

PASAYIONE Мека PVC Маса Крпа Чај Маса Душеци Водоотпорен Oilproof Placemats Јадење Кујнската Маса Покрие Заштитник

DEN 485.00
DEN 538.56
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот
Материјал : ПВЦ
Боја : Повеќе Боја
Стр ackage : Пакување Кеси
Детални Информации
Напомена : 1.Бидејќи на материјалот,производ ќе имаат некои мирис.Ве молиме да се стави тоа во балкон за еден или два дена, така што производот може да биде корисно.Ви благодариме однапред.
2.Големина може да се прилагоди.Ако треба да се прилагодат за на маса крпа.Само нас контакт
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 7-15 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Главните карактеристики

Спецификација:
50mul120cm, 50mul170cm, 50mul180cm, 50mul190cm, 50mul210cm, 50mul220cm, 50mul240cm, 40mul120cm, 40mul160cm, 40mul180cm, 40mul200cm, 40mul210cm, 40mul220cm, 40mul240cm, 50mul50cm, 40mul170cm, 40multi45cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Големина:
60*100 Etc
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
PASAYIONE
Стил:
Twill
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
ТЦ-9
Боја:
Повеќе
Пакет:
пакување торба

Избор на клиент