• Новак
0.07 0.10 корејски Индивидуални Трепките 3D Волумен Eyelash Екстензии Лажни Premade Фанови Трепките 5 Коцки

0.07 0.10 корејски Индивидуални Трепките 3D Волумен Eyelash Екстензии Лажни Premade Фанови Трепките 5 Коцки

DEN 1562.00
DEN 1775.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Со цел да се обезбедат подобри производи до нашите клиенти, нашите материјали се увезени од Јужна Кореја. Тие се само како свој трепките, само многу повеќе целосни и подолго. На нашите клиенти:
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Бесплатен Превозот Ова е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина.
Се надеваме дека ќе може да се сведоци на раст на продавницата со нас ☺.
1 Tray=12rows=120pcs
Crul : C/D
Дебелина : 0. Нашиот Нов Пакет Нови Arrvial : краток матични волумен eyelash се Вклучени :
Ако не можете да го пронајдете на трепките сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме трепките сакате。
Ако ќе цел во најголемиот дел,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе ви ги понудиме најдобрите цена.10 mm
Должина : Ова е иста должина со една лента,8-15mm на располагање.10 корејски Индивидуални Трепките 3 D Волумен Eyelash Екстензии Лажни Premade Фанови Трепките
2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Големото Око е Тајна Индивидуални трепките.На опис на производот :
0.
Ве молиме НЕ остави негативни или netrual повратни информации без каков било контакт.

Главните карактеристики

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.07 мм, 0.10 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
All Curl & length Avaliable
Количина:
5 лента
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Број На Модел На:
3D Волумен Eyelash
Материјал:
Врвен квалитет на Вистински Mink
Трепките Квалитет:
меки и удобни
кориснички:
Поддршка
Pakeage Прилагодени :
Поддршка
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Група

Избор на клиент